כל מי שמחפש מקרה בוחן לכוחות הטוב מול הרשע בהתגלמותו לא יוכל למצוא דוגמא טובה יותר מאשר העימות הנוכחי שלנו עם החמאס. ועם זאת, גם לאחר שנים בהן ספגנו הטיות וסטנדרטים כפולים מצד הקהילה הבינלאומית הלא-מוסרית, כואב לנו הישראלים שחלקים גדולים בתקשורת העולמית מתייחסים אלינו בצורה מרושעת וצבועה. במקום לזכות בציון לשבח על כך שאנו מגנים על עצמנו מפני טרוריסטים, אנו מצטיירים כרוצחים חסרי לב, בעוד הברברים המחויבים לטבוח בנו מתוארים כקורבנות תמימים. אלה המתארים עצמם כליברלים מסרבים להתעמת עם האמת הברוטאלית, והיא ששכנינו מהחמאס יצרו קהילה של פושעים המבוססת על הרג והרס. בדומה לנאצים, אנשי החמאס מחויבים להרס העם היהודי ומוכנים להפוך את אזרחיהם שלהם לקדושים מעונים כדי לקדם את המטרה הזו. "פלסטיני שהורג יהודי אחד יזכה לגמול כאילו הרג 30 מיליון", הצהיר חבר הפרלמנט מטעם החמאס, פתחי מוחמד, במסיבת עיתונאים. בעוד אנחנו אבלים על מותם של ישראלים ופלסטינים חפים מפשע כאחד, החמאס חוגג את מותם של אלה וגם של אלה – אלה הם ה'קופים והחזירים', ואילו אלה הם קדושים מעונים על מזבח אללה, בהם הם משתמשים בחדווה לצרכי תעמולה. מדינה פלסטינית עצמאית אינה מטרתם העיקרית. האמנה שלהם שמה בראש סדר העדיפויות בצורה חד משמעית את הרס המדינה היהודית והרג יהודים רבים ככל האפשר: "השמדת היהודים בפלסטין היא אחת הברכות הנפלאות ביותר עבור פלסטין", אמר איש הדת הפלסטיני מוחסן אבו איטא לאחרונה בטלוויזית אלאקצא. רק בשבוע שעבר (30 לדצמבר), בטלוויזיה של חמאס, נשים רעולות פנים, עוטות חגורות נפץ ואוחזות רובים נשבעו להפוך 'קדושות' ולהתפוצץ בין ה'קופים והחזירים' הישראלים.

לעצור את הצביעות וההתחסדות

Print This Post

missile casualties in Ashkelon

End the cant and hypocrisy

כל מי שמחפש מקרה בוחן לכוחות הטוב מול הרשע בהתגלמותו לא יוכל למצוא דוגמא טובה יותר מאשר העימות הנוכחי שלנו עם החמאס. ועם זאת, גם לאחר שנים בהן ספגנו הטיות וסטנדרטים כפולים מצד הקהילה הבינלאומית הלא-מוסרית, כואב לנו הישראלים שחלקים גדולים בתקשורת העולמית מתייחסים אלינו בצורה מרושעת וצבועה. במקום לזכות בציון לשבח על כך שאנו מגנים על עצמנו מפני טרוריסטים, אנו מצטיירים כרוצחים חסרי לב, בעוד הברברים המחויבים לטבוח בנו מתוארים כקורבנות תמימים.

אלה המתארים עצמם כליברלים מסרבים להתעמת עם האמת הברוטאלית, והיא ששכנינו מהחמאס יצרו קהילה של פושעים המבוססת על הרג והרס. בדומה לנאצים, אנשי החמאס מחויבים להרס העם היהודי ומוכנים להפוך את אזרחיהם שלהם לקדושים מעונים כדי לקדם את המטרה הזו.

"פלסטיני שהורג יהודי אחד יזכה לגמול כאילו הרג 30 מיליון", הצהיר חבר הפרלמנט מטעם החמאס, פתחי מוחמד, במסיבת עיתונאים. בעוד אנחנו אבלים על מותם של ישראלים ופלסטינים חפים מפשע כאחד, החמאס חוגג את מותם של אלה וגם של אלה – אלה הם ה'קופים והחזירים', ואילו אלה הם קדושים מעונים על מזבח אללה, בהם הם משתמשים בחדווה לצרכי תעמולה.

מדינה פלסטינית עצמאית אינה מטרתם העיקרית. האמנה שלהם שמה בראש סדר העדיפויות בצורה חד משמעית את הרס המדינה היהודית והרג יהודים רבים ככל האפשר: "השמדת היהודים בפלסטין היא אחת הברכות הנפלאות ביותר עבור פלסטין", אמר איש הדת הפלסטיני מוחסן אבו איטא לאחרונה בטלוויזית אלאקצא. רק בשבוע שעבר (30 לדצמבר), בטלוויזיה של חמאס, נשים רעולות פנים, עוטות חגורות נפץ ואוחזות רובים נשבעו להפוך 'קדושות' ולהתפוצץ בין ה'קופים והחזירים' הישראלים.

החל מגילאי הגן, הילדים שלהם עוברים שטיפת מוח בדבר טיהור חייהם על ידי הפיכה ל'שהידים' – קדושים מעונים – עבור המטרה להרוג את היהודים השנואים.

במסע הנואש שלנו לשלום, העלינו לשלטון בזו אחר זו ממשלות שניסו להשיג 'שלום בזמנינו', על ידי פיוס הטרוריסטים הפנאטיים הללו – גם בדרך של פירוק חד צדדי של יישובים יהודיים שהפכו לאחר מכן לכן שיגור לתקיפות טילים כבדות על אזרחינו.

במהלך השנה האחרונה, ממשלתנו הסכימה להפסקת אש עם החמאס, למרות הצהרות חוזרות של מנהיגיהם כי הם מקבלים את הפסקת האש רק כדי להתאגן ולקבל כלי נשק מתקדמים יותר מאיראן לשימוש מול ישראל בזמן הנכון עבורם. גם כאשר ה'רגיעה' מעולם לא כובדה והחמאס המשיך לירות על ישראלים.

כאשר חמאס שבר את 'תקופת הרגיעה' באופן רשמי והחל להגביר את תקיפות הטילים, ישראל לבסוף הגיבה צבאית. למרות מאמצים חסרי תקדים לצמצם את הנפגעים בקרב אזרחים, גם באמצעות אזהרות מראש של פלסטינים שאינם לוחמים לגבי התקפות, אובדן חיי אזרחים במלחמה הוא בלתי נמנע.

עם זאת, אם ישראל ועוצמת האש האדירה שלה, הייתה מכוונת לאזרחים כפי שמאשימה התקשורת המוטה, עשרות אלפים היו נהרגים. בלי קשר, בתוך פעולות הלחימה אושרה הכנסת סיוע הומניטארי לעזה.

רוב הפגיעות בנפש היו יכולות להימנע אם חמאס לא היה ממקם במכוון את משגרי הטילים שלו, מפעלי הנשק ומחבואי התחמושת שלו באזורי מגורים מאוכלסים בצפיפות, בבתי ספר, מסגדים, בתי חולים ובתים, בעודו משתמש בציניות בנשים ובילדים כמגן אנושי.

נציג חמאס פתחי חמאד אמר בגלוי לטלוויזיית אלאקצא: "פלסטינים הפכו למגן אנושי של נשים, ילדים, מבוגרים ולוחמי המוג'אהידין כדי לעצור את מכונת המלחמה הציונית. זה היה כאילו הם אומרים לאויב הציוני: אנו כמהים למוות כמו שאתם כמהים לחיים". שלא במפתיע, אותן קבוצות זכויות אדם המבקרות את ישראל בחומרה, מסרבות להודות שהתנהגות כזו נחשבת לפשעי מלחמה במשפט הבינלאומי.

אין מדינה בעולם שאזרחיה יהיו תחת אש טילים מתמשכת מצד שכניהם והיא תוכל להציג את אותו איפוק שהפגינה ישראל. אני לא מתגאה בכך, משום שאני מאמין שכישלונה של הממשלה להגיב מוקדם יותר היה חסר אחריות. זה רק עודד את מחבלי החמאס, הרגיל את העולם לקבל את העובדה שככל שלא נהרגים אנשים רבים שיגור טילים נגד ישראל הוא דבר 'נסבל', ולמעשה הדבר חיסל את יכולת ההרתעה שלנו. מעבר לכך, הדבר הפך מיליון אזרחים ישראלים בדרום לפליטים בארצם שלהם, כשהם חיפשו מקלט מתקיפות הטילים, שהיו פעולות מלחמה לפי כל פרמטר.

כעת, במפגן נדיר של אחדות עד כה הכולל גם את מפלגות הכנסת היוניות ביותר, הבהירו הישראלים שהתוצאה של הקונפליקט הזה צריכה להבטיח שאזרחיהם לא יהיו שוב מטרות לטילים.

הפסקת אש כפויה וחד-צדדית עם החמאס, שלא מצליחה ליישם זאת תהיה משולה לכך שארה"ב ובנות בריתה יחתמו הסכם הפסקת אש ללא תנאי עם הטאליבאן המנצח באפגניסטאן.

לכן, דעת הקהל הבינלאומית היא חשובה כל כך. אם הקורבנות שמגנים על עצמם על ידי חיסול טרוריסטים מהחמאס והפושעים שהורגים בכוונה תחילה אזרחים חפים מפשע נתפסים כשווים מבחינה מוסרית, הרי שמדובר בניצחון ברור לג'יהאד העולמי.

למרבה הצער, ישנם חלקים בקהילייה הבינלאומית ששוב טומנים את ראשיהם באדמה.

בעוד ארה"ב, גרמניה, צ'כיה ואוסטרליה רואות בחמאס אחראי, מזכ"ל האו"ם באן-קי מון גינה את ישראל על כך שפלשה לעזה, הפעילה כוח 'בלתי פרופורציונאלי' ופגעה באזרחים.

אירופאים אחרים, בהובלת ראש האיחוד האירופי היוצא, נשיא צרפת סרקוזי, האשימו גם כן את ישראל בתגובה בלתי פרופורציונאלית. ניתן רק לשער כיצד היה סרקוזי מגיב לו בלגיה השכנה הייתה משגרת אלפי טילים במטרה לפגוע באזרחים צרפתים. או הרוסים, שתגובתם להתקוממות בצ'צ'ניה והמהלומה שהנחיתו על גאורגיה לא ממש מאפשרות להם להטיף למישהו לגבי פרופורציונאליות.

חמאס אינו קבוצת טרור שולית. היא הסמכות המושלת בעזה וקובעת מה יתרחש. אם היה החמאס בולם את מתקפות הטילים נגד ישראל ומשלים עם קיומה של המדינה היהודית, ניתן היה ליישם הפסקת אש באופן מיידי. עד אז, האחריות לכל פגיעה שהיא בפלסטיני מונחת על כתפיו.

מעבר לכך, ממתי פרופורציונאליות נקבעת בתור 'עין תחת עין'? וכיצד זה עולה בקנה אחד עם יישות שמצהירה כי מטרותיה היא לחסל את מדינת היהודים? האם מוות ברשלנות של לא-לוחמים הופך להיות 'מוצדק יותר' אם יותר מהאזרחים הישראליים אליהם מכוון החמאס ייהרגו? האם ישראל חייבת לספוג איזשהו טבח המוני לפני שהיא מפעילה את כוח ההרתעה שלה? איזה סוג של מחשבה חולנית זו?

כפי שברק אובמה אמר ביוני כשביקר בשדרות, "אם מישהו היה יורה טילים לתוך הבית שלי, בו שתי הבנות שלי ישנות בלילה, הייתי עושה הכל כדי לעצור זאת, והייתי מצפה מישראל לעשות את אותו הדבר".

היום, יותר מבעבר, אנו צריכים שהקהילייה הבינלאומית תפעל בצורה אחראית. אנו פונים לחברינו ובעלי רצון טוב בכל מקום. העלו את קולכם כעת ותמכו במאבק שלנו להתגבר על טרור. חמאס היא לא רק עוד גרסה של הטליבאן. היא גם גרורה של איראן. אם ממשלות המערב יפייסו את ארגון הפשע הזה על חשבון בטחונה של ישראל, הן למעשה יחזקו את כוחות הג'יהאד העולמי, ישדרו למוסלמים המתונים שאין תוחלת להתנגד לקנאים, ובכך יחשפו את האזרחים בערי הבירה שלהן למתקפות טרור.

[email protected]Copyrıght 2014 Isi Leibler. All RIGHTS RESERVED.
Web development: Studio Erez

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann