בתורה מצוטט הנביא הלא-יהודי, בלעם, כמי שתיאר את היהודים כ"עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב". האירועים האחרונים, שבשיאם דוח גולדסטון של האו"ם, בהחלט תומכים בכך. הדוח המוטה בזדון טוען שהישראלים פגעו בכוונה באזרחים ומאשים אותם בפשעים נגד האנושות. אנחנו לא צריכים להיות מופתעים. זהו המשך הגיוני מהדוחות של הארגונים הלא-ממשלתיים האנטי-ישראליים שפרסמו "ממצאים" דומים במהלך השנה האחרונה.

ישראל חייבת להפסיק להתנצל כל הזמן ולעבור להתקפה

Print This Post

משתתפי וועד גולדסטון

Israel has to stop apologizing and take the offensive

בתורה מצוטט הנביא הלא-יהודי, בלעם, כמי שתיאר את היהודים כ"עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב". האירועים האחרונים, שבשיאם דוח גולדסטון של האו"ם, בהחלט תומכים בכך.

הדוח המוטה בזדון טוען שהישראלים פגעו בכוונה באזרחים ומאשים אותם בפשעים נגד האנושות. אנחנו לא צריכים להיות מופתעים. זהו המשך הגיוני מהדוחות של הארגונים הלא-ממשלתיים האנטי-ישראליים שפרסמו "ממצאים" דומים במהלך השנה האחרונה.

 מלבד זאת, למה אפשר לצפות מוועדה שהוקמה על ידי הגוף בעל השם הלא-הולם, ועדת האו"ם לזכויות אדם, אשר נשלטת על ידי משטרים אפלים כמו איראן, סוריה, סומליה, לוב, קובה וליבריה? חלק ממנהיגי המדינות החברות בה יכולים להיחשב בעצמם מועמדים לתביעה על פשעי מלחמה. המכנה המשותף העיקרי של הוועדה הוא שנאה אובססיבית לישראל, אשר אותה הם מגנים יותר מאשר את כל שאר 191 המדינות החברות באו"ם ביחד.

למעשה, מאז הקמתה בשנת 2006, הופנו 26 מתוך 32 ההחלטות המגנות הפרות של זכויות אדם שקיבלה הוועדה נגד ישראל. יש לציין גם כי גוף "זכויות אדם" זה של האו"ם סירב לחקור פעולות ברוטאליות ומפלצתיות שבוצעו נגד אוכלוסיות אזרחיות בצ'צ'ניה, סרי לנקה וסודאן. במקום זאת, הוועדה הרחיקו לכת עד כדי כך שבאופן ביזארי היא הודתה לממשלת סודאן, האחראית לביצוע מעשי הטבח בדארפור, על "שיתוף הפעולה" שלה.

באופן דומה, הקורבנות מקרב האוכלוסיה האזרחית בעיראק ובאפגניסטאן, שמספרם גדול בהרבה, אינם מופיעים כלל בסדר היום שלה. כאשר הוקמה הוועדה, אפילו יו"ר פסטיבל השנאה של האו"ם בדרבן, מרי רובינסון, סירבה להזמנה לעמוד בראש החקירה מאחר שהיא היתה יותר מדי "חד-צדדית".

המאכרים של ועדת האו"ם לזכויות אדם גייסו את ריצ'ארד גולדסטון, שופט יהודי שחצן מדרום-אפריקה, אשר למרות שהיה מודע מההתחלה להרכב המוטה של הוועדה הסכים להיות עלה תאנה ולהעניק אמינות לשונאי ישראל. לא היו לו אפילו הרהורי חרטה כאשר אחת מחברי הוועדה, כריסטין צ'ינקין, סירבה לפסול את עצמה לאחר שהצהירה בעבר כי הטילים של חמאס לא מהווים הצדקה לפלישה של ישראל לעזה וגינתה את ישראל על כך שביצעה "פשעי מלחמה לכאורה".

גולדסטון, המתיימר להיות "ציוני" ותיק, הזדהה לחלוטין עם התרגיל האנטי-ישראלי הנבזי. דוגמא לכך היא מאמר הדעה שפרסם בניו יורק טיימס, ובו היתה לו החוצפה להשוות בין ההתגוננות של ישראל נגד חמאס לבין מעשי הזוועה שבוצעו בדארפור, שם מיליונים גורשו מבתיהם ויותר מ-200,000 אזרחים נאנסו ונשחטו.

את הדוח יכלו לנסח פעילי חמאס. זהו חיבור ארוך של שקרים המורכב בעיקר מעדויות של ערבים המוכוונים על ידי חמאס ושל גופים לא-ממשלתיים אנטי-ישראליים. על בסיס "עדויות" ממקורות שטופי שנאה אלו, ניהלה הוועדה בית דין שדה והשמיצה כפושעי מלחמה את האומה שללא ספק מציגה דאגה רבה יותר לקורבנות אזרחיים מאשר כל מדינה אחרת בעולם.

ראש הממשלה, נתניהו, מבקש כעת מארצות הברית וממדינות דמוקרטיות נוספות לגנות בגלוי את הדוח המתועב הזה, אשר למעשה מסכן את זכותן של מדינות להגן על מרכזי האוכלוסיה האזרחית שלהן מפני התקפות של טרור עולמי.

התגובה תהיה המבחן של ממשל אובאמה, שעד כה איכזב בתגובה הפושרת שלו. כמובן שאין לצפות להרבה מהתגובה האירופית. היסטוריית הפייסנות שלהם כלפי הקיצונים הערבים היא מחרידה. ניתן גם לצפות להסלמה בעלילות הדם האנטי-ישראליות בישיבות הבאות של העצרת הכללית של האו"ם, שבראשן יישב הנשיא החדש, עלי טרקי, שר החוץ לשעבר של מעוז זכויות האדם, לוב.

לכן, הכרחי לאחד עכשיו כוחות. עלינו לשים לב הרבה יותר לאיום הפנימי. יהודים (וגם ישראלים) אכולי שנאה עצמית מובילים כיום כמעט את כל הקמפיינים המשמיצים את ישראל ואת העם היהודי. יהודים כאלו הם לא תופעה חדשה. הם ממשיכים את המסורת של קודמיהם בימי הביניים אשר איפשרו להשתמש בהם ככלים במסעות האנטישמיות הנוצריים הארסיים ביותר, ובעבר הקרוב יותר את הקומוניסטים היהודים שהריעו למדיניות הרצחנית של סטאלין והצדיקו את האנטישמיות הסובייטית שנתמכה על ידי המדינה.

אין ספק שהשמועות הזדוניות והלא-מאומתות לגבי פשעים של חיילי צה"ל אשר אותם יזמו ישראלים לפני מספר חודשים, ואשר פורסמו בעיתון הארץ וכיכבו בעמודים הראשונים של התקשורת העולמית, אך הוכחו לבסוף כשקריות לחלוטין, הוסיפו שמן למדורת העויינות לישראל אשר הביאה לחיבורו של דוח גולדסטון.

לאחר מכן הופיעו עלילות הדם וגילויי האנטישמיות החמורים ביותר מאז ימי הנאצים, שבהם ישראל ממלאת את התפקיד המסורתי של היהודים ומואשמת שוב בכך שהיא המקור לכל הסבל והחוליים של האנושות.

זהו הזמן להפסיק להתעלם מהיהודים והישראלים אכולי השנאה העצמית הממלאים כיום תפקידי מפתח בקמפיינים הגורמים לדה-לגיטימציה ודמוניזציה של העם שלנו. חופש הביטוי מאפשר להם להמשיך במתקפות המתועבות שלהם על העם של עצמם, אך הגיע הזמן לחשוף אותם ולדחוק אותם החוצה מהזרם המרכזי של החיים היהודיים. זוהי שערוריה מוחלטת שחלק מהמשמיצים הגרועים ביותר, כולל אלו שקוראים להטיל חרם על המדינה שלהם עצמם, ממשיכים להחזיק במשרות באוניברסיטאות ישראליות הממומנות על ידי משלם המיסים הישראלי ופילנתרופים ציונים מהגולה.

עלינו גם לעורר בילדינו, הן בישראל והן בגולה, מודעות רבה יותר לצביעות, למוסר הכפול ולהטייה הקיצונית בהם נעשה שימוש נגד העם שלהם. עלינו להבטיח שלמרות הקמפיין העולמי להשמצה ודמוניזציה של ישראל ושל העם היהודי, בני הנוער שלנו יחושו גאווה וכבוד ויהיו מודעים לכך שבכל הנוגע לכיבוד קדושת החיים ושמירה על זכויות אדם, המדינה היהודית, למרות כל המגרעות והחולשות שלה, היא עדיין מודל לחיקוי בתחום זה.

הם חייבים להבין שהסיבה לדמוניזציה של מדינת ישראל הקטנטנה היא שהיא לא מוכנה לשבת בחיבוק ידיים ולאפשר לברבארים שבשעריה לשפוך דם יהודי של חפים מפשע. חייבים להפסיק להסביר ולהתנצל כל הזמן ולעבור להתקפה.

בחודשים האחרונים היינו צריכים להתמקד בחשיפת אופייה המושחת וההטיה הנבזית של ועדת האו"ם לזכויות האדם לפני שהם פרסמו את ה"ממצאים" שלהם. היינו צריכים לחשוף בתקיפות את הדעות הקדומות והמוסר הכפול של הארגונים הלא-ממשלתיים הנבזיים שאימצו את ניגוחה של ישראל בתור מקצוע. במחיר של חוסר נחמדות, הייתי גם ממליץ בחום לממשלה שלנו להחליף את השגרירה הנוכחית באו"ם באישיות כריזמטית יותר, בדומה לשגריר לשעבר, דן גילרמן. הממשלה צריכה גם להקים מיד כוח משימה בינלאומי שיורכב ממשפטנים יהודים מישראל ומהגולה אשר יתמודד עם המאמץ החדש לערער את הלגיטימציה שלנו.

[email protected]Copyrıght 2014 Isi Leibler. All RIGHTS RESERVED.
Web development: Studio Erez

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann