הממשלה תגרש פעילי חרם. בראבו!

Print This Post

British-American Flag English

ההחלטה של שרי הפנים וביטחון הפנים להקים צוות מיוחד שמטרתו לגרש זרים הפעילים בתנועת החרם נגד ישראל (BDS) צריכה הייתה להתקבל לפני זמן רב. אך מדובר בתיקון נדרש כנגד אנטישמים ויהודים סוררים שכל רצונם לעודד דמוניזציה ולשלול את הלגיטימיות שלנו. בנסיבות הללו, אני מברך את הממשלה על כך שהחליטה לגרש ולאסור את כניסתם של זרים המגיעים לישראל במסווה של תיירים על מנת להסיט את הפלסטינים תושבי יהודה ושומרון נגד צה"ל. ישנו גם יסוד איתן לתבוע לדין ישראלים הנוטלים חלק בפעילות חתרנית זו.

אין ספק שצעד זה יוביל להיסטריה של השמאל הקיצוני וההוזה בטענה שמדובר בעוד צעד של "שלילת חופש ביטוי" מצידה של ממשלה "פשיסטית".

חקיקה זו צריכה הייתה להיות מונחת בפני הכנסת לפני זמן רב. התזמון מקביל לפעולותיהן של ממשלות אירופה הנאבקות ללא הצלחה להעניק ביטחון לאזרחיהן הנתונים למתקפות מצד רוצחים מן האסלאם הפונדמנטליסטי – הן אלו המגיעים מבית והן אלו המגיעים מחוץ לארץ. ממשלות אלו תשאפנה לחוקק חוקים שיגבילו את החירויות האזרחיות אם אלו פוגעות ביכולת המדינה לשמור על ביטחונה. אם לא תנקוטנה הממשלות צעדים ממשיים, הפסדן יהיה בקלפי ויתבטא בעליית מפלגות הימין הקיצוני שכבר התחזקו משמעותית כתוצאה מגלי הטרור האחרונים.

המצב בישראל רגיש לאין שיעור מבכל מדינה אחרת. המדינה היהודית היא היחידה שזכותה להתקיים נתון למתקפה מתמשכת על ידי שכנותיה – דיקטטורות אסלאמיות אנטישמיות. ה"פרטנר" הפלסטיני הבהיר זה מכבר כי מדינה פלסטינית היא רק צעד ראשון לקראת מחיקת תופעת הריבונות היהודית מן המזרח התיכון. באופן אירוני, חרף העובדה שמרבית העולם מסרב להכיר בכך, רוב הישראלים מוכנים להיפרד מהפלסטינים ובלבד שיקבלו בתמורה ביטחון לטווח ארוך. הפלסטינים הם אלו שסבורים שהסכסוך יסתיים רק כישראל תחרב וזאת כתוצאה מדברי הבלע וההסתה של יאסר ערפאת ומחמוד עבאס.

בנוסף, בשונה מן המצב באירופה, ישראל היא נווה מדבר של שקט ויציבות ביבשת של משטרים אסלאמיים פנטיים שאין בינם ובין זכויות אדם דבר וחצי דבר. יתרה מזאת, המזרח התיכון הפך בשנים האחרונות לשדה קטל בו נטבחו מאות אלפי בני אדם ומיליוני נוספים נעקרו מבתיהם. הברבריות של השנים האחרונות מזכירה לפני את ימי הביניים החשוכים.

החוצפה עוברת כל גבול כאשר ממשלות העולם התקשורת סוקרות אירועי טרור ברחבי העולם אך נמנעות מלציין את ישראל, הקרבן הגדול מכולם. הצדקתם את מעשי האלימות והטרור של הפלסטינים בכך שהם "התנגדות לכיבוש". ישנה התעלמות מוחלטת מן העובדה שהטרור כנגד ישראל החלה עוד לפני 1967, השנה בה ישראל הביסה את צבאות ערב שקמו עליה. אין ספק כי ישראל היא הקנרית במכרה הפחם כשמדובר בטרור ואכן אירופים רבים ייטו עתה לאמץ את שיטות הפעולה שלנו על מנת להתמודד עם האיומים מולם הם ניצבים.

נראה כי רק עתה, באיחור רב, הגיעה הממשלה למסקנה המתבקשת כי המלחמה על הנרטיב ו"מלחמת הרעיונות והאידאות" הם אלמנטים קריטיים במאמציהם של אויבנו להשמידנו. נכון לעכשיו, אנחנו מפסידים במערכה. ואפילו עוד לא דובר על סכומי העתק שממשלות זרות מזרימות בסתר לארגונים לא-ממשלתיים שמטרתם לא לקדם זכויות אדם אלא לעשות דה-לגיטימציה למדינת ישראל.

עד כה, השמאל ההזוי הרתיע את ממשלת ישראל וזו לא נקטה צעדי הגנה מתבקשים כנגד אויבינו מבית ומחוץ.

ישנם טיעונים חזקים בעד העמדתם לדין של ישראלים הנוטלים חלק בפעילויות שמטרתן לחתור תחת המדינה ולערער את הלגיטימיות שלה. באווירה הנוכחית, יש במעשיהם התקשורת, אקדמאים ופעילים מן השמאל הקיצוני מפיצים שקרים המוציאים את דיבתה של ישראל רעה והאשימים את חיילי צה"ל בביצוע פשעי מלחמה, משום חתרנות של ממש. שום מדינה אחרת המתמודדת עם אתגרים מסוג זה לא הייתה סובלת התנהגות כזאת או מאפשרת לכספי משלם המיסים לממן פעילויות "תרבותיות" שמטרתן לעשות דמוניזציה למדינה ולעם.

דמיינו לעצמכם: כיצד צ'רצ'יל היה מתמודד עם התנהגות מסוג זה במהלך מלחמת העולם השנייה? חבר פרלמנט בריטי שאמירותיו היו חתרניות – כמו התבטאויותיה של ח"כ חנין זועבי – היו מביאות להאשמת אותו חבר פרלמנט בבגידה ממש.

יפי הנפש המתנגדים להרחקתם של פעילי החרם הללו צריכים לקרוא על מדיניות ארה"ב בתקופת המלחמה הקרה שאפשרה את גירושם של כל זר שהיה חבר במפלגה הקומוניסטית. הסכנות הניצבות בפני ישראל גדולות לאין שיעור מאלו איתן התמודדותה ארה"ב במאבקה מול ברית המועצות.

אל לנו להשלות את עצמנו. מאז הקמתה של מדינת ישראל אנו נאלצים לחיות על חרבנו. הרוב המכריע של אזרחי ישראל יסכים שפגיעה מוגבלת בחירויות שלנו מוצדקת אם זו מחלישה ופוגעת באלו העושים לישראל דמוניזציה ודה-לגיטימציה, ואף אם פגיעה זו מצילה נפש אחת מידיו של מחבל.Copyrıght 2014 Isi Leibler. All RIGHTS RESERVED.
Web development: Studio Erez

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann