By Azurfrog (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

ההסתערות של תנועת הג'יהאד הגלובלי ויהודי אירופה

Print This Post

British-American Flag English

העובדה שטבח של למעלה מ-130 אזרחים בפריז, בלב ליבה של אירופה, יכלה להיות מאורגנת ע"י חצי תריסר רוצחים בעלי הכשרה צבאית, מהווה אינדיקטור למה שצפוי לנו בעתיד במידה ולא יינקטו צעדים חסרי רחמים למלחמה בטרוריסטים בבסיס הבית שלהם על מנת להפוך את הגל. דבר זה ידרוש יותר מאשר גיחות של הפצצות. תידרש פריסה של כוחות קרקעיים, דבר שהנשיא אובמה עדיין מתנגד אליו בתוקף.

אסור לנסח בלשון המעטה את האיום. אנו ניצבים מול עימות ברוטלי וחסר מעצורים בין תרבויות שבמסגרתו כוחות רשע המונעים ע"י תרבות של מוות מבקשים להשיבנו לימי הביניים. הברברים כבר חדרו לשערינו, ואנו חזינו בעוד קדימון לזוועות המפחידות שבני האדם מסוגלים להסב לאנשים שכמותם.

מה שמדהים הוא העובדה שגם לאחר המצגת האחרונה הזו, מנהיגים אירופאיים רבים נותרו בהכחשה ונמנעים מלהכיר בכך שאנו לא ניצבים מול טרוריסטים ניהיליסטיים חסרי דעה, אלא מול אסלאמיים קיצוניים ששואפים את ההשראה שלהם מהפנאטיות ומסורים לחורבנה של התרבות המערבית והדמוקרטיה. האיום נובע מהזרם הרחב של הפונדמנטליזם האסלאמי ולא ניתן להגבילו לסונים או שיעים, וזאת למרות העובדה שהם הורגים אחד את השני.

המציאות היא שהשיעים, לא פחות מהסונים, מתנגדים שניהם נחרצות לדמוקרטיה ולחופש הביטוי ומבקשים לכפות חוק בינלאומי המבוסס על הח'ליפים הוואביים או האייתוללות.

בין אם הדברים זורמים מאל קאעידה, דאעש, המשטר האירני האסלאמי, חיזבאללה, חמאס, ואפילו הרשות הפלסטינית המגנה את הרציחות בפריז אך מהללת שפיכת דם יהודי, הם כולם חולקים שנאה יסודית לתרבות המערבית, לנצרות וליהדות.

העימות המרכזי הראשון שלנו עם הטרור האסלאמי מחוץ למזרח התיכון היה בזוועת הפיגועים במגדלי התאומים ב-9/11. אך מאז היבחרו של הנשיא אובמה, נעשה מאמץ נחוש לשכנע אותנו כי לאחר החיסול הממוקד של בין לאדן, איום הקיצוניות האסלאמית הובס בעיקרו. ארצות הברית עשתה מאמץ מרוכז לחזר אחר, ולעיתים אף התרפסה באופן פוגעני על מנת לפייס את, גורמי האסלאם הפונדמנטליסטי כגון האחים המוסלמים והטרוריסטים האיראניים.

היה זה הנשיא אובמה שהתעקש למחוק כל התייחסות ל"טרור האסלאמי" או כל קשר אפשרי בין האסלאם הפונדמנטליסטי לבין טרור. זאת למרות העובדה שמלבד קומץ התפרצויות מצד אנשים הדוגלים בעליונות לבנה, כל מעשי הטרור המאורגנים שאבו את השראתם מהטירוף האסלאמי הדתי. הארגון התופס ברגע זה את הזרקורים הוא דאעש המורכב מסונים, אך החיזבאללה השיעי, כמו גם חמאס הסוני, לא שונים במהותם.

למרות הקריאות הרצחניות "אללה אכבר" שנשמעו מפי הרוצחים, ממשלת צרפת והתקשורת ממשיכות לטמון את ראשיהם בחול בכל הקשור לזיהוי האויב. המונח טרוריזם אסלאמי פשוט נמחק מהלקסיקון הפוליטי.

עד שהקורקטיות הפוליטית תונח בצד ותהיה הכרה בכך שאנו עומדים מול איום עולמי על קיומנו ועל איכות חיינו שמקורו בקיצוניים האסלאמיים המאורגנים, אנו לא נצליח להתאסף ולאחד כוחות על מנת לרסק את האלמנטים הללו.

הקיצוניים האסלאמיים מבינים שתוך מאמץ מינימלי, הם יכולים לתזמר מתקפות בערי המערב המובילות בעלות שולית. כפי שהוכח עכשיו בפריז ומוקדם יותר במומביי, חצי תריסר פנאטיים אבדניים וחמושים המושתלים בקהילות או חיים בהן, מסוגלים להסב נזק עצום.

המצב באירופה הוא קטסטרופלי. רוב המדינות, ובמיוחד צרפת, מארחות כיום קהילות אסלאמיות גדולות, שחלק משמעותי מתוכן הוא מוקצן, אנטי דמוקרטי ומגלה אהדה למעשי טרור. סקרי דעת קהל עצמאיים הראו שהמתונים שומרי החוק מהווים מיעוט מאוים. מה שמפחיד הוא עלייתם של מוסלמים ילידים מחונכים היטב ובני הדור השני באירופה, אשר עברו שטיפת מוח בקהילות המקומיות שלהם לכדי הפיכה לאסלאמיסטים פנאטיים. מספר משמעותי מתוכם עברו הכשרה צבאית בסוריה ושבו למולדותיהם תוך מסירות להפוך לשאהידים בשלב מאוחר יותר.

הקש האחרון הוא הזרם המסיבי של "פליטים" המאיים לשנות לחלוטין את הדמוגרפיה של אירופה. ללא היכולת לשלב את המיעוטים המוסלמיים הקיימים שלה, אין כל ספק שהזרם החדש, אשר בוודאי כולל בתוכו מספר רב של קסנופובים אנטי דמוקרטיים ורדיקלים אנטישמיים פתולוגיים, רק יחזק את האלמנטים האסלאמיים הקיצוניים הקיימים. "פליטים" אלו בוודאי כוללים גם מספר נכבד של ג'יהאדיסטים, אשר יפעלו באופן מידי או יישארו רדומים עד אותו הזמן שבו תיפתח פעולת טרור חדשה.

תוך כדי התהפוכות הללו, תנועת ההגירה המסיבית והפחד המתמשך מפני מתקפות טרור חדשות שאין עליהן שליטה, העתיד של יהודי אירופה נראה עגום מתמיד.

יהודים ברוב חלקי אירופה כבר נחשבים כמנודים מזה שנים רבות. כיום, האנטי ישראליות הגיעה לרמות שיא. רוב האירופאים מאמינים שישראל מהווה איום גדול יותר על הביטחון הגלובלי מאשר איראן וצפון קוריאה. רובם משוכנעים שלישראלים ישנן כוונות רצחניות בנוגע לעם הערבי, אינם מבצעים כל הבחנה בין הטרוריסטים הפלסטיניים לבין קורבנות הטרור היהודיים ומגנים לעיתים קרובות את הישראלים על כך שהם מגנים על עצמם מפני פנאטיים דתיים האוחזים בסכינים ומשוכנעים שהם יגיעו לגן העדן במידה וימותו תוך כדי רציחת יהודים.

בעוד שמיליוני סורים הועברו מבתיהם ונטבחו, נדמה שהמנהיגים האירופאיים עסוקים יותר בסימון מוצרים המיוצרים ע"י ישראלים מעבר לקו הירוק מאשר בזיהוי טרוריסטים. למרבה האירוניה, האיחוד האירופי אינו מחשיב את הזרוע הפוליטית של חיזבאללה (כך ע"פ מונחיו) כגוף טרור. ישנו סירוב מתמשך להכיר בכך שרוצחיהם אחוזי הטירוף של יהודים ישראליים והטרוריסטים של המדינה האסלאמית הרוצחים אזרחים בפריז, הם כולם חלק מאותו מיזם טרוריסטי אסלאמי גלובלי.

למרות המתקפות המזעזעות בפריז והחשש הגובר מפני טרור אסלאמי, הסבירות נמוכה, אפילו עכשיו, שהגישות השליליות של צרפת כלפי ישראל, שמטרתן לפייס את הערבים, יופחתו.

על אף העובדה שפרלמנטרים וראשי מדינות מערביים רבים משלמים מס שפתיים להיפך, נדמה שעלייתה של האנטישמיות העממית מתפשטת כמו צונאמי, עם הסתה ואלימות הולכים וגוברים ברוב הערים האירופאיות.

זאת ועוד, מיעוטים מוסלמיים שקטים וותיקים הולכים ועוברים רדיקליזציה ע"י טרוריסטים הדוגרים בקרבם. מגמה זה תלך ותוחרף ע"י התמיכה במוסלמים האירופאיים השבים הביתה מסוריה ועיראק ומקדמים את תפיסת העולמים הג'יהאדית שלהם.

המגמות השליליות הללו זוכות לחיזוק דרמטי ע"י מה שעלול להוות את תנועה ההגירה הגדולה ביותר במאה זו. לאחר שהאסלאם כשל במשך מאות שנים לכבוש את אירופה באופן צבאי, במידה ושטף ה"פליטים" לא ייפסק, הוא עלול לנצח באופן דמוגרפי.

בדמוקרטיה, פוליטיקאים נוטים לבסוף להגיב לדעת הקהל. באקלים זה של מצביעים מוסלמים אנטישמיים מסורים המתרבים ככדור שלג, בשילוב האנטישמיות הפופולרית הגוברת וזו של השמאל, העתיד הפוליטי של היהודים הוא עגום.

מה שמחמיר את המצב הוא שבמרבית מדינות אירופה, המוטבים העיקריים מן התהפוכות הללו יהיו המפלגות הפוליטיות מן הימין הרדיקלי. חלקן עדיין מצויות בתהליך ניקוי עצמי משרידים אנטישמיים מהעבר ואחרות, במיוחד ביוון ובהונגריה, הן מפלגות נאו נאציות מוחלטות.

תחת תנאים שכאלו, מכל זווית נתפסת, יהודי אירופה יכולים לצפות לזמנים קשים נוספים. מעמדם המנודה ילך וישקע לתהומות עמוקים יותר, וביטחונם צפוי להתערער עוד יותר בהמשך.

בעבור אלו המבקשים לשמר את ההמשכיות היהודית, אירופה מתחילה להידמות לבית קברות. אין ספק שקהילות יהודיות יוותרו ביבשת. אך איזה סוג של חיים יוכלו המובלעות היהודיות האלו לסבול עם עוינות אנטי ישראלית, אנטישמיות ואלימות שכאלו? האם עדין ניתן יהיה להנחיל ערכים יהודיים וגאווה בקרב צעירים יהודיים באקלים שכזה?

יהודים רבים שוקלים לעזוב מזה שנים רבות. האירועים בפריז במהלך השנה האחרונה וגל ההגירה המוסלמי הגדול, הכולל אלמנטים ג'יהאדיסטים ואנטישמיים, רק מחזקים את הפחדים הלגיטימיים הללו. כל יהודי מסור צריך לשקול כעת עלייה לארץ.

אלו שאינם מסוגלים לעקור את עצמם מסיבות כלכליות וחברתיות, צריכים לכל הפחות לעודד את ילדיהם לעבור לישראל.

כן, ישנו טרור בישראל. אך היהודים יכולים להרגיש בטוחים לאין שיעור כאן בארץ מאשר במדינות אירופה. בישראל, הם יתאחדו עם בני עמם וייקחו חלק במולדתם היהודית שבה צבאם שלהם ולא כוחות זרים הוא שיגן עליהם מפני האנטישמיים והג'יהאדיסטים.

אין ספק שזוהי קריאת השכמה ליהדות אירופה לשקול לעשות עלייה ולקחת חלק במיזם היהודי הגדול הזה.Copyrıght 2014 Isi Leibler. All RIGHTS RESERVED.
Web development: Studio Erez

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann